ВСІ НОВИНИ

Біля КПП «Дитятки» встановили автономну метеостанцію RW-4, за допомогою якої будуть отримувати дані про погодні умови в зоні відчуження

Фахівці наукового відділу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника в рамках співробітництва з компанією «Метеотрек» встановили автономну метеостанцію «Метеотрек RW-4» біля КПП «Дитятки».
За словами науковців, встановлення автономної метеостанції - дуже важливий крок у побудові системи метеоспостережень на заповідній території.

Подібні станції планується встановити й на інших ділянках заповідної зони, яка становить 2270 кв. км і розподілена на 17 районів. Науковці разом з представниками компанії відвідали зону відчуження й оглянули можливі місця їх встановлення.

Завдяки метеорологічному обладнанню можна отримувати інформацію про стан повітря, кількість опадів, швидкість та напрямок вітру. Отримані дані з метеообстановки можна використовувати для розрахунку індексу пожежної небезпеки лісів та прогнозу надзвичайних ситуацій.

Автономність метеостанції забезпечується використанням сонячної батареї. Вимірювання проводиться кожні 15 хвилин і передається на сервер компанії та сайт Заповідника

Інформація: Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідника

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію