ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ повідомляє про початок проведення електронних консультацій щодо Концепції Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з РАВ

ДАЗВ повідомляє про початок проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами».

Підставою для розроблення та прийняття проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами» є забезпечення умов для розроблення та прийняття Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами.

Зауваження та пропозиції до зазначених проєкту просимо надсилати до Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26.

Контактна особа в ДАЗВ: Кравченко Олександр Олегович - начальник відділу з питань державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами.

E-mail: raw@dazv.gov.ua, телефон: (044) 594-82-46.

Консультації триватимуть до 24 червня 2020 року.

word icon
Проєкт Концепції


word icon
Проєкт Розпорядження


01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію