ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ співпрацюватиме щодо розвитку наукового потенціалу зони відчуження з Національною комісією з радіаційного захисту населення

Заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Максим Шевчук та Голова Національної комісії з радіаційного захисту населення України Олександр Копиленко обговорили співпрацю щодо розвитку наукового потенціалу у зоні відчуження.

Зокрема, однією з ініціатив, які обговорювалися на зустрічі, було створення науково-дослідницького хабу на території зони відчуження. Науковий хаб відповідатиме за організацію та координацію українських та міжнародних досліджень щодо проведення натурних, лабораторних і модельних досліджень, а також створення бази наукових даних для об’єктивної оцінки та прогнозу радіоекологічної і радіобіологічної ситуації в зоні відчуження.

Також було обговорено питання включення науково-дослідного хабу в діяльність відповідних міжнародних дослідницьких платформ, щоб представляти та ділитися науковими здобутками на міжнародній арені.

Заплановано, що найближчим часом науково-дослідницький хаб буде створено на базі ДАЗВ та підприємств, які належать до сфери управління Агентства.

У зустрічі також взяли участь керівник апарату НКРЗУ Олександр Матвійчук, заступник директора ДП «ЦОТІЗ» Михайло Грабчук та начальниця відділу з міжнародного співробітництва КМП ДП «ЦОТІЗ» Анастасія Нечитайло.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію