ВСІ НОВИНИ

Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на Чорнобильській АЕС відвідав зону відчуження

Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на Чорнобильській АЕС Галина Третьякова, члени Комітету та представники профільних міністерств та відомств у супроводі Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергія Костюка та першого заступника Голови ДАЗВ Андрія Пляцка відвідали зону відчуження й ознайомилися з основними об’єктами.

Для учасників делегації Андрій Пляцко провів презентацію, під час якої проінформував про основні напрямки та специфіку діяльності підприємств, що належать до сфери управління ДАЗВ, а директор ДСП «Екоцентр» Сергій Кірєєв - про радаційно-дозиметричну ситуацію на території зони відчуження.

На Комплексі виробництв «Вектор» Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергій Костюк ознайомив делегацію з основними сховищами для зберігання радіоактивних відходів, майбутніми планами розбудови комплексу та розвитку системи поводження з радіоактивними відходами.

Окрім того, учасники делегації відвідали ЧАЕС, місто Прип’ять, загоризонтну радіолокаційну станцію «Дуга» та інші локації, які становлять інтерес для огляду.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію