ВСІ НОВИНИ

Наступні 5 років ДСП «Екоцентр» та Міжнародний центр ядерної безпеки Київського національного університету ім. Тараса Шевченка співпрацюватимуть у сфері радіаційної безпеки, радіоекології та поводження з радіоактивними відходами

Між ДСП «Екоцентр», в особі генерального директора підприємства Сергія Кірєєва, та Міжнародним центром ядерної безпеки Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, в особі директора Ігоря Каденка, підписано Угоду про взаємне співробітництво під час проведення спільних навчально-наукових робіт у сфері радіаційної безпеки, радіоекології та поводження з радіоактивними відходами.

Зі слів Сергія Кірєєва, протягом виконання п’ятирічної Угоди передбачається пошук та апробація нових методів дослідження, розроблення цікавих та актуальних програм для студентів, реалізація спільних проектів.

До того ж у рамках вказаного співробітництва, під час дослідницької діяльності, планується проведення навчання – курсів підвищення кваліфікації фахівців та наукових кадрів.
«Ми прагнемо, щоб наша співпраця була результативним об’єднанням науки і практики, адже ми очікуємо, що результати співробітництва будуть використані для ефективного управління територіями, які зазнали радіоактивного впливу», - прокоментував підписання Угоди Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію