ВСІ НОВИНИ

Оперативна нарада керівників підприємств, установ та організацій зони відчуження

10 березня 2016 року в приміщенні ДАЗВ відбулась оперативна нарада керівників підприємств, установ та організацій зони відчуження під головуванням Голови ДАЗВ Віталія Петрука.

На порядку денному різні питання, які потребують обговорення на оперативній нараді.

У підсумку наради було вирішено:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій сфери управління ДАЗВ забезпечити проведення заходів з прибирання, благоустрою, приведення до належного санітарного стану прилеглих до будинків та закріплених за підприємством територій; опрацювати питання про забезпечення охорони об’єктів підприємств власними силами після розформування загонів охорони відділення забезпечення фізичного захисту та охорони об’єктів зони відчуження ДСП «Чорнобильський спецкомбінат»; надати пропозиції щодо переміщення персоналу, який безпосередньо не задіяний на роботах з виконання фізичних обсягів робіт за бюджетними програмами, за межі зони відчуження (м. Київ, смт Іванків, м. Славутич) зі змінами умов праці.

2. В.о. директора ДСП «Екоцентр» Кірєєву С.І. опрацювати питання та надати пропозиції щодо можливості залучення волонтерських організацій до виконання заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію