ВСІ НОВИНИ

Продовження повірки датчиків автоматизованої системи контролю радіаційного стану очікується після 14 грудня

Очікується, що після 14 грудня буде продовжено проведення планової щорічної повірки датчиків потужності еквівалентної дози, яка виконується відповідно до затвердженої методики.

Деталі буде повідомлено згодом.

Довідково.

Під час повірки до датчиків на різній відстані підносять еталонні джерела випромінювання, які штучно призводять до підвищення радіаційного фону. Такий порядок дій підтверджує працездатність датчиків адекватно відображати показники потужності еквівалентної дози при різних рівнях опромінення та забезпечує надійні результати вимірювань протягом наступного року.

Відповідно, штучно створюється підвищення радіаційного фону, яке фіксується автоматизованою системою контролю радіаційного стану та відображається на інтернет-мапі.

Повірку датчиків автоматизованої системи контролю радіаційного стану проводитимуть фахівці ДП «Київоблстандартметрологія» та спеціалісти ДСП «Екоцентр».

Зокрема, повірці підлягають 53 датчики. У кінці листопада повірку провели на 35 датчиках, а повірку 18 датчиків, що залишилися, заплановано завершити у грудні 2020 року.

За результатами повірки датчиків автоматизованої системи контролю радіаційного стану в зоні відчуження ДП «Київоблстандартметрологія» буде видано Свідоцтво, що датчики відповідають усім вимогам експлуатаційної документації.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію