ВСІ НОВИНИ

Співробітники підприємств ДАЗВ отримали магістерські дипломи в рамках першої програми підготовки з атомної енергетики

Заступник Голови Державного агентства з управління зоною відчуження Максим Шевчук взяв участь в урочистих заходах, присвячених першому випуску студентів за магістерською програмою підготовки «Фізичний захист та облік і контроль ядерних матеріалів» за спеціальністю «Атомна енергетика» на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського.

Перші дипломи отримали 29 студентів програми, серед них – 8 співробітників підприємств Державного агентства України з управління зоною відчуження.

«Я щиро радію тому, що настільки важлива програма як «Фізичний захист та облік і контроль ядерних матеріалів" здобула визнання, а також отримала своє місце в одному з найкращих ВНЗ України, де ми можемо вітати перших випускників магістерської програми. Я дуже вдячний за цю ініціативу Міністерству енергетики, Держатомрегулюванню, міжнародній спільноті. Ми пишаємось тим, що 6 співробітників ДСП «Чорнобильська АЕС» та 2 співробітники ДСП «ЦППРВ» завершили цю програму», – сказав Максим Шевчук.

Він висловив сподівання, що підприємства зони відчуження – ДСП «Чорнобильська АЕС», ДСП «ЦППРВ», ДСП «Об'єднання «Радон» будуть привабливими місцями професійної реалізації майбутніх випускників зазначеної програми.

Магістерська програма «Фізичний захист та облік і контроль ядерних матеріалів» за спеціальністю «Атомна енергетика» реалізується на базі НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського у співпраці з Навчальним центром Джорджа Кузмича. Ініціатива з впровадження оновленої програми була підтримана міжнародною спільнотою на черговому засіданні Ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення».

Викладачі програми пройшли стажування в Техаському технічному університеті та Сандійській національній лабораторії США, а також взяли участь у навчальних курсах МАГАТЕ, Навчальному центрі з фізичного захисту, обліку та контролю ядерного матеріалу імені Джорджа Кузмича.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію