ВСІ НОВИНИ

Т.в.о. Голови ДАЗВ провів онлайн-зустріч з офіцером МАГАТЕ Катериною Дефре

Т.в.о Державного агентства України з управління зоною відчуження Євген Крамаренко та начальник відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю ДАЗВ Катерина Павлова обговорили з офіцером МАГАТЕ Катериною Дефре питання щодо поточного стану реалізації Національного проєкту МАГАТЕ UKR9040 та отримали позитивний відгук стосовно результативної командної роботи зі сторони Агентства та підприємств сфери його управління навіть в умовах обмежень у зв‘язку з пандемією COVID-19.

На додаток, К. Дефре підтвердила готовність МАГАТЕ надалі сприяти та розширювати активність взаємодії експертів МАГАТЕ як в рамках Національного проєкту, так і в поточних регіональних проєктах у сфері поводження з РАВ та зняття з експлуатації ЧАЕС.

За словами т.в.о Голови ДАЗВ Євгена Крамаренка, - «Агентство буде активізовувати всі можливі інструменти задля злагодженої роботи з МАГАТЕ. Підприємства ДАЗВ за останні роки показали, що є надійними партнерами, які виконують усі рекомендації та гідно реалізовують спільні проєкти на міжнародному рівні. Україна високо цінує важливу роль МАГАТЕ в координації міжнародних зусиль щодо забезпечення режиму ядерного нерозповсюдження та сприяння мирному використанню ядерної енергії в усьому світі».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію