ВСІ НОВИНИ

У Чорнобилі прозвітували про виконання основних завдань з цивільного захисту та нагородили державними відзнаками працівників ДСП «Північна Пуща»

У ДАЗВ (м. Чорнобиль) підвели підсумки виконання основних завдань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки за минулий рік і окреслили завдання на 2021 рік.

Нарада відбулась за участю т.в.о. Голови ДАЗВ Андрія Пляцка та начальника Управління з питань забезпечення бар’єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту Михайла Байтали.

На заході були присутні голови об’єктових комісій з питань надзвичайних ситуацій, керівники структурних підрозділів і фахівці з цивільного захисту підприємств, установ, та організацій, що належать до сфери управління ДАЗВ, начальники штабів та фахівці з інших підприємств, які здійснюють діяльність у зоні відчуження.

Почався захід із нагороджень. Минулий рік був надзвичайно складним, адже водночас із основною роботою, фахівці відповідали на виклики, пов’язані із масштабними пожежами у зоні відчуження, що відбувались навесні 2020 року. Т.в.о. Голови ДАЗВ Андрій Пляцко вручив державні нагороди України працівникам Державного спеціалізованого підприємства «Північна Пуща».

Ордени «За мужність» 3-го ступеня отримали: Олександр Артеменко, Сергій Бородаєв, Максим Гордієнко, Геннадій Кравченко, Анатолій Присяжнюк, Микола Сергійчук.

Медалі «За працю і звитягу» було вручено: Сергію Яценку, Ігорю Калині, Євгену Кирилюку.

Продовжуючи нараду, т.в.о. Голови ДАЗВ Андрій Пляцко поінформував усіх присутніх про головні завдання у сфері діяльності з цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки та підкреслив важливість їх виконання. Серед пріоритетних ˗ технічне переоснащення сучасною технікою, аварійно-рятувальними засобами й спеціальним обладнанням та організація своєчасної взаємодії між підрозділами та підприємствами.

Михайло Байтала зазначив, що найбільший ризик виникнення надзвичайної ситуації в зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення є пожежі, і система цивільного захисту повинна базуватися на цьому. Тому, важливо докласти максимум зусиль, щоб запобігти пожежам та надзвичайним ситуаціям у майбутньому, адже вогонь завдає непоправних збитків та становить загрозу для флори й фауни Чорнобильської зони. Зокрема, за минулий рік відбулось 80 пожеж; вогнем пройдено 67000 гектарів землі; завдано збитків на суму 8,5 млрд гривень.

Окрім того, на нараді обговорили питання, що стосуються стану цивільного захисту на об’єктах підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління ДАЗВ, та окреслили основні завдання, які підвищать ефективність у цьому напрямку на 2021 рік.

За підсумком наради, роботу з питань цивільного захисту у 2020 році визнали задовільною, профільні заходи загалом були виконані.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію