ВСІ НОВИНИ

У ДАЗВ розробили проєкт Концепції Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами

Фахівці Державного агентства України з управління зоною відчуження для реалізації Стратегії поводження з радіоактивними відходами розробили проєкт Концепції Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з РАВ.

«Розроблення проєкту Концепції – це перший крок до створення цілісної системи поводження з радіоактивними відходами, а також – виконання одного з основних принципів поводження з радіоактивними відходами –неперекладання фінансового тягаря на майбутні покоління», – наголосив Голова ДАЗВ Сергій Калашник.

Після затвердження Стратегії буде розроблено нову Загальнодержавну цільову екологічну програму поводження з радіоактивними відходами.

Зокрема, у Програмі буде закладено систему, яка має комплексно розв’язати проблему у сфері поводження з радіоактивними відходами, завершення створення та забезпечення ефективного функціонування в Україні цілісної системи поводження з радіоактивними відходами, а також створення умов для безпечного та економічно ефективного поводження з радіоактивними відходами.

Зараз проєкт Концепції Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з РАВ знаходиться на етапі розгляду та погодження із заінтересованими центральними органами виконавчої влади.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію