ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження пройшли тактико-спеціальні навчання з гасіння лісових пожеж

На території зони відчуження пройшли тактико-спеціальні навчання з гасіння лісових пожеж. До навчань були залучені працівники ДСП «Північна Пуща», ДСП «ЦППРВ», ДСП «Екоцентр», фахівці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника та рятувальники пожежного загону 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області.

Перший заступник Голови ДАЗВ Андрій Пляцко, який брав участь у навчаннях, зазначив, що ефективна взаємодія та координація усіх підрозділів та підприємств може забезпечити локалізацію та ліквідацію лісових пожеж у найкоротші терміни. А це своєю чергою дозволяє зменшити наслідки надзвичайної ситуації. Подібні тренування не лише сприяють відпрацюванню порядку дій у разі надзвичайної ситуації, але й дають змогу пересвідчитися у робочому стані пожежної техніки та інших засобів.

Керував комплексною взаємодією усіх підрозділів начальник Управління з питань забезпечення бар’єрної функції ЗВ, природно-заповідного фонду, РБ ОП та ЦЗ ДАЗВ України Михайло Байтала.

За навчальною легендою, на диспетчерський пункт ДСП «Північна Пуща» надійшло повідомлення з пожежної спостережної вежі про виникнення пожежі в районі Корогодського лісництва. Вогонь розповсюдився по узліссю у бік основного масиву колишніх сільгоспугідь. На місце виклику прибули підрозділи Лісової пожежної станції «Ремонтно-транспортної дільниці» ДСП «Північна Пуща» та 11 ДПРЗ, а також було залучено додаткові сили із лісової пожежної станції «Паришів».

На місці проведення тактико-спеціальних навчань працювали фахівці ДСП «Екоцентр», які здійснювали роботи, пов’язані з аналізом радіаційного забруднення повітря, а також організовували пункт видачі та здачі індивідуальних дозиметрів. Також були залучені фахівці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, які відповідали за аеророзвідку умовного місця пожежі.

Завдяки зусиллям вогнеборців та злагодженим діям усіх приданих сил, умовну пожежу було швидко локалізовано та ліквідовано.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

» Система обліку  
» Експертні висновки щодо радіологічного стану населених пунктів України
» Положення про контроль індивідуальних доз опромінення
» Зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернення громадян до органу
» Державні інформаційні ресурси з питань, що належать до компетенції органу
» Громадська рада
» Науково-технічна рада ДАЗВ
» Інформаційні матеріали круглих столів
» Карти радіаційного забруднення зони відчуження
» Оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності
» Права жінок
» Безоплатна первинна правова допомога

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

» Електронні консультації з громадськістю
» Публічні громадські обговорення
» Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю
» Контактні дані структурного підрозділу, відповідального за взаємодію з громадськістю
» Корисні посилання