ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження відбуваються рубки догляду за лісом

З початку 2020 року ДСП «Північна Пуща» проводило рубки догляду за лісом на площі 122 га та прибирання небезпечних дерев в охоронних зонах ліній електромереж на площі 2,1 га.

За інформацією керівництва ДСП «Північна Пуща», підставою для проведення рубок догляду є затверджені, в установленому порядку, матеріали лісовпорядкування на період 2017-2026 рр., які передбачають проведення рубок догляду на площі 723,7 га щорічно.

Також проводиться прибирання небезпечних дерев в охоронних зонах ліній електропередач.

Під час проведення рубок догляду та реалізації продукції підприємством було нараховано та сплачено до Державного бюджету України податків і зборів на суму 1 739,2 тис. грн.

Працівники ДСП «Екоцентр» забезпечують постійний радіаційно-дозиметричний контроль усіх етапів здійснення рубок догляду за лісом.

Зокрема, до проведення лісосічних робіт на ділянках виконуються вимірювання поверхневого забруднення ґрунту, лісової підстилки, стовбурів та гілок. Окрім того, проводяться лабораторні дослідження на визначення питомого вмісту радіонуклідів в деревині та корі, а під час відвантаження проводиться вимірювання поверхневого забруднення кожної колоди та відповідні вимірювання, згідно з регламентом, при виїзді на контрольно-перепускному пункті.

Також деревина проходить біркування та вноситься до електронного обліку.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію