ВСІ НОВИНИ

Українські митці презентують віртуальний Чорнобиль в Іспанії на Міжнародному фестивалі MADATAC

Після успіху на медіа-виставці ARTEFACT: Chernobyl 33 у Києві українських митців запросили до Мадриду, столиці Іспанії, представити свої роботи на медіа-арт фестивалі MADATAC, який має десятирічну історію і є однією з найбільших арт-платформ світу. Діджитал-композицію присвячену Чорнобилю українці продемонструють вперше. ARTEFACT: Chernobyl не лише розповідає про чорнобильську трагедію і переосмислює те, що відбулось, а й презентує Україну за допомогою сучасних технологій.

Через введення карантину презентація виставки відбудеться в онлайн-форматі. На віртуальній виставці 50 українських митців представлять не тільки експонати, що були створені під час тогорічного проєкту, а й нові, спеціально розроблені для цієї експозиції, з використанням VR та AR-технологій, лазерних та відео-інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури у діджитал-форматі.

Подати заявки для участі можна тут: OPEN CALL!

Проєкт реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Ukrainian National Chernobyl Museum, МГО «Європейський Інститут Чорнобиля», МОО «Центр ПРИПЯТЬ.ком».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію