ВСІ НОВИНИ

Відбулося Третє засідання Спільного українсько-японського комітету з питань співробітництва у сфері поліпшення післяаварійного реагування на надзвичайні ситуації на атомних електростанціях

26 листопада 2015 року в конференц-залі Національного інституту стратегічних досліджень (далі – НІСД) відбулося Третє засідання Спільного українсько-японського комітету з питань співробітництва у сфері поліпшення післяаварійного реагування на надзвичайні ситуації на атомних електростанціях.

Захід був організований та проведений спільно Національним інститутом стратегічних досліджень, Державним агентством України з управління зоною відчуження та Посольством Японії в Україні.

Склад делегацій України та Японії визначався урядами країн.

Порядок денний включав вступну сесію, п’ять тематичних сесій, а також заключну сесію з підписанням протоколу засідання.

Зі вступним словом до учасників засідання звернулися голови делегацій – Віталій Петрук, в.о. Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження і Тошіхіро Аікі, заступник генерального директора Європейського бюро Міністерства закордонних справ Японії.

У засіданні взяв участь і звернувся до присутніх з короткою промовою Його Високоповажність Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі. Пан Посол зазначив, що сьогодні співробітництво за лінією Чорнобиль-Фукусіма є однією з основ Українсько-Японських відносин у широкому контексті.

За підсумками засідання був підписаний Протокол, в якому висловлена прихильність співробітництву за лінією Чорнобиль-Фукусіма, окреслені його напрями, які являють взаємний інтерес.

На завершення засідання його учасники зробили спільну фотографію.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію