ВСІ НОВИНИ

Відкритість, прозорість та ефективність – основні принципи співпраці із представниками туристичного бізнесу у зоні відчуження

Заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Максим Шевчук та представники більше 30 компаній туристичного бізнесу, які працюють за чорнобильським напрямком, обговорили план дій з популяризації зони відчуження як одного з «Магнітів України» та механізмів ефективної співпраці усіх сторін, що залучені до цього процесу.

Як зазначив Максим Шевчук, це важкий час для економіки та туризму, який було спричинено пандемією поширення коронавірусної інфекції COVID – 19, необхідно використати для оптимізації і модернізації робочих процесів. Зокрема налагодження якісного та оперативного обслуговування представників туристичного ринку чорнобильського напрямку. Також, забезпечення надання якісного обслуговування відвідувачам та розширення спектру послуг. Відкритість, прозорість та ефективність – основні принципи співпраці із представниками туристичного бізнесу у зоні відчуження.

Одні з важливих напрямків, які було обговорено – збереження та захист туристичних об’єктів та створення базової інфраструктури для комфортного відвідування.

«Магніт України: Чорнобильська зона відчуження – це один із пріоритетних проєктів, над якими за підтримки Офісу Президента, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з розвитку туризму, зараз працюють в Агентстві. І якщо говорити про магнетизм, то зона відчуження може притягувати не тільки туризмом, але й науково-дослідною діяльністю та інвестиційними проектами», - наголосив заступник Голови ДАЗВ Максим Шевчук.

Варто зазначити, для відвідувачів є дуже важливим розуміння того, що радіаційно-екологічний стан у зоні відчуження постійно контролюється.

Під час зустрічі також було анонсовано, що найближчим часом буде презентовано туристичний бренд Чорнобиля, а Фонди та інші зацікавлені сторони будуть залучені до просування бренду.

Щиро дякуємо усім представникам туристичного напрямку, які долучилися до обговорення першочергових кроків, які мають бути зроблені.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію