ВСІ НОВИНИ

Візит до зони відчуження знімальної групи шотландського представництва телекомпанії ВВС (Бі-Бі-Сі)

Зона відчуження завжди привертає велику увагу не лише вітчизняних, але й міжнародних організацій та ЗМІ.

Наприкінці лютого у зоні відчуження побувала знімальна група шотландського представництва телекомпанії ВВС (Бі-Бі-Сі). Метою візиту було створення спеціальної програми «Європа», присвяченої 30-м роковинам катастрофи на Чорнобильській АЕС.

У супроводі фахівців відділу прийому відвідувачів, делегацій та проведення заходів у зоні відчуження Служби інформації та зовнішніх зв’язків Державного підприємства «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ») журналісти поспілкувалися з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, ознайомилися з роботою Вимірювального центру радіаційно-екологічного моніторингу та радіаційно-дозиметричного контролю «Екоцентр», відвідали оглядовий майданчик об’єкта «Укриття» та м. Прип’ять.

За словами продюсера Вікторії Бутенко, основним у цій роботі є намагання відтворити всі аспекти наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Трансляція спеціальної програми «Європа» запланована орієнтовно на кінець березня цього року по телеканалу ВВС-2 (Бі-Бі-Сі-2) хронометражем 30 хвилин.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію