ВСІ НОВИНИ

З Днем пожежної охорони!

Від щирого серця вітаємо усіх працівників пожежної охорони, почесних ветеранів галузі з Днем пожежної охорони!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії, людей сильних духом, котрі ризикуючи власним життям забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Професія пожежного одна з найнебезпечніших. Ваші майстерність, сміливість, мужність, готовність за першим покликом прийти на допомогу, злагоджені дії в екстремальних умовах, викликають глибоку повагу і визнання.

Але ця робота не існує без щоденної, монотонної, виснажливої праці тисяч людей, які щохвилини по всій країні в містах і селах виїжджають до місць різних лих, щоб допомогти своїм співгромадянам. Переконані, що ваша самовідданість і високий професіоналізм є міцною основою безпеки в країні.

Низький уклін в цей день ветеранам, які присвятили частину свого життя боротьбі з вогнем та передавали свій досвід нинішньому поколінню вогнеборців.

Дякуємо за ваш щоденний подвиг не заради почестей і нагород, а в ім'я благополуччя співгромадян.

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров’ям, щастям та добром.

З повагою керівництво та колектив ДАЗВ

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію