ВСІ НОВИНИ

Зустріч Голови ДАЗВ із представниками приватних компаній, які займаються організацією відвідування зони відчуження

22 січня 2016 року в приміщенні Державного агентства України з управління зоною відчуження відбулась зустріч Голови агентства Віталія Петрука та директора ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» Володимира Капишона з представниками підприємств, які займаються підготовкою до відвідування зони відчуження офіційними делегаціями, окремими громадянами та групами осіб.

На зустрічі розглянули актуальні питання, що стосувалися необхідності розвитку напрямку роботи ДАЗВ з організації відвідування зони відчуження представниками громадськості. За результатами обговорення було прийнято рішення щодо подальшої можливої зміни деяких аспектів контрольно-пропускного режиму в зоні відчуження для більшої зручності відвідувачів. Прийнято рішення щодо організації впорядкування території відвідувань від сміття (із залученням представників підприємств-організаторів). А також спільно із Другим державним пожежно-рятувальним загоном Головного управління ДСНС України м. Чорнобиль вирішити питання щодо можливості відвідування делегаціями Музею меморіального комплексу «Зірка Полин».

З метою покращення умов перебування відвідувачів зони відчуження, в найближчий час заплановане удосконалення інфраструктури та виокремлення нових об’єктів огляду, що в подальшому будуть включені до маршрутів відвідування.

Голова ДАЗВ запропонував включити до програм відвідування у зоні відчуження огляд Центральної аналітичної лабораторії ІІ класу з характеризації радіоактивних відходів, яка входить до складу Вимірювального центру радіаційно-екологічного моніторингу та радіаційно-дозиметричного контролю «Екоцентр».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію